ANIOŁY WOLONTARIATU 2023

Zadanie publiczne pn. – Anioły Wolontariatu 2023

Wspierane przez Prezydenta Miasta Ruda Śląska

w okresie od 26.10.2023 r. do 23.12.2023 r.

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” ma zaszczyt zaprosić Państwa na galę ANIOŁÓW WOLONTARIATU 2023.

Już dziś mogą Państwo wyróżnić swojego wolontariusza lub/i organizację.

Zgłoszenie nominacji mija 17 listopada 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące w/w imprezy w załącznikach

Termin gali: 01 grudnia 2023 r.

Miejsce gali: Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej (Nowy Bytom)

Godz.: 17.00

UWAGA! W tym roku w gali mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Miejsca wystarczy dla każdego! Zapraszamy!

Projekt polega na zorganizowaniu konkursu „Anioły Wolontariatu 2023”, a także konferencji  tematycznej zakończonej „Galą Aniołów Wolontariatu”, z okazji Światowego Dnia Wolontariusza (Konferencja podsumowująca konkurs „Anioły Wolontariatu 2023”), podczas której  zostaną  nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze i organizacje wspierające wolontariat na terenie miasta Ruda Śląska.  Laureaci wyłonieni zostaną  w oparciu  o zorganizowany konkurs (zgodnie z utworzonym regulaminem konkursu).

Rudzka Gala Aniołów Wolontariatu cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Najlepszą formą motywacji, prócz uśmiechu osoby z którą się pracuje, jest nagroda i docenienie. Rudzcy wolontariusze mimo iż pracują bezinteresownie i z potrzeby własnego serca, potrzebują choć raz w roku poczuć się najważniejszymi mieszkańcami naszego miasta. Taką możliwość daje im zorganizowany konkurs „Anioł Wolontariatu” i  Gala  Aniołów Wolontariatu.

Koordynator projektu:

Anna Szymańska