ANIOŁY WOLONTARIATU 2016

Galeria zdjęć

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” ma zaszczyt zaprosić Państwa na galę ANIOŁÓW WOLONTARIATU 2016.

Już dziś mogą Państwo wyróżnić swojego wolontariusza lub/i organizację.

Zgłoszenie nominacji mija 14.11.2016.

Szczegółowe informacje dotyczące w/w imprezy w załącznikach.

Termin gali: 08.12.2016
Miejsce imprezy: Dom Kultury w Bielszowicach. Ul. Kokota 170, 41-711 Ruda Śląska

Anna Szymańska – wiceprezes Zarządu
tel. 502 301 726, e-mail: przystanek1@op.pl

Uwaga! Zastępstwo pełni Magdalena Jawornicka – Oleś – wiceprezes Zarządu
tel. 507 400 953, e-mail: m.jo@mailmix.pl

Szanowni Państwo!
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” ma zaszczyt zaprosić Państwa na Galę Aniołów Wolontariatu 2016 – konferencję podsumowującą zadanie publiczne pn. „Upowszechnianie idei wolontariatu oraz aktywizacja środowiska lokalnego wokół działalności wolontarystycznej na terenie Rudy Śląskiej”. Podczas konferencji zostaną rozdane Anioły Wolontariatu dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy i organizacji działających na terenie Miasta Ruda Śląska.

Konferencja odbędzie się w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej- Bielszowicach (ul. Kokota 107, 41-711 Ruda Śląska) dnia 08 grudnia 2016 r. o godz. 17.00.

Na imprezę zostały zaproszone lokalne i regionalne media.
Ze względów organizacyjnych oraz z powodu rangi tej imprezy prosimy uprzejmie o potwierdzenie swojej obecności – formularz zgłoszeniowy w załączniku (e-mail – na adres: przystanek1@op.pl)
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie otrzymanie zwrotnego e-maila.

Z poważaniem Anna Szymańska – wiceprezes zarządu