O Stowarzyszeniu

Organizacja Pożytku Publicznego.
Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie ich szans.

Śledź nas!

Anioły Wolontariatu 2021

Zadanie publiczne z zakresu  –  „Anioły Wolontariatu 2021”

Programy dofinansowane z budżetu Miasta Ruda Śląska

w okresie od 22.09.2021 r. do 20.12.2021 r.

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” ma zaszczyt zaprosić Państwa na galę ANIOŁÓW WOLONTARIATU 2021.

Już dziś mogą Państwo wyróżnić swojego wolontariusza lub/i organizację.
Zgłoszenie nominacji mija 07.11.2021 r.
Szczegółowe informacje dotyczące w/w imprezy w załącznikach.

Termin gali: 19.12.2021 r

Opis Zadania
Projekt polega na zorganizowaniu konkursu „Anioły Wolontariatu 2021”, a także konferencji tematycznej zakończonej „Galą Aniołów Wolontariatu”, z okazji Światowego Dnia Wolontariusza (Konferencja podsumowująca konkurs „Anioły Wolontariatu 2021”), podczas której zostaną nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze i organizacje wspierające wolontariat na terenie miasta Ruda Śląska. Laureaci wyłonieni zostaną w oparciu o zorganizowany konkurs (zgodnie z utworzonym regulaminem konkursu. W tym roku ogłoszona zostanie nowa, dodatkowa kategoria konkursowa, w której wyróżnieni zostaną Ci, którzy aktywnie pomagali innym na terenie naszego miasta podczas pandemii Covid-19).

Rudzka Gala Aniołów Wolontariatu cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Najlepszą formą motywacji, prócz uśmiechu osoby z którą się pracuje, jest nagroda i docenienie. Rudzcy wolontariusze mimo iż pracują bezinteresownie i z potrzeby własnego serca, potrzebują choć raz w roku poczuć się najważniejszymi mieszkańcami naszego miasta. Taką możliwość daje im zorganizowany konkurs „Anioł Wolontariatu” i  Konferencja „ Anioły Wolontariatu”.
Koordynator projektu:
Anna Szymańska
tel.: 502-301-726
e-mail: szymanskaanna@interia.pl
Załączniki:

  1. Regulamin
  2. Karta nominacji

UWAGA:

Szanowni Państwo,
Informujemy, że tegoroczna gala „Aniołów Wolontariatu” odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 19.11.2021 o godz. 17.00.
Niestety z powodów organizacyjnych (trwająca pandemia, ograniczenia ilości osób na sali itp) uczestniczyć w gali mogą TYLKO OSOBY ZAPROSZONE tj. władze miasta, osoby nominowane, które zawiadamiane były telefonicznie, lokalne media, darczyńcy i inne osoby, które otrzymały imienne zaproszenie. Reprezentanci stowarzyszeń, fundacji itp niestety w tym roku nie mogą uczestniczyć w imprezie. Zachęcamy do oglądania relacji fotograficznej, która będzie udostępniona na naszej stronie www.
Już dziś serdecznie dziękujemy Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która przyczyniła się do organizacji tegorocznej GALI ANIOŁÓW WOLONTARIATU.Skip to content