ANIOŁY WOLONTARIATU 2019

Zadanie publiczne pn.: „Anioły Wolontariatu 2019″

Wspierane przez Prezydent Miasta Ruda Śląska

Prowadzone w okresie od 22.09.2019 r do 20.12.2019 r

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” ma zaszczyt zaprosić Państwa na galę ANIOŁÓW WOLONTARIATU 2019.

Już dziś mogą Państwo wyróżnić swojego wolontariusza lub/i organizację.
Zgłoszenie nominacji mija 08.11.2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące w/w imprezy w załącznikach.

Termin gali: 13.12.2019 r
Miejsce imprezy: Dom Kultury w Bielszowicach. Ul. Kokota 170, 41-711 Ruda Śląska

Opis Zadania

Projekt polega na zorganizowaniu konkursu „Anioł Wolontariatu 2019”, a także konferencji  tematycznej zakończonej Galą Aniołów Wolontariatu, z okazji Światowego Dnia Wolontariusza (Konferencja podsumowująca konkurs „Anioły Wolontariatu”),podczas której  zostaną  nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze i organizacje wspierające wolontariat na terenie miasta Ruda Śląska.  Laureaci wyłonieni zostaną  w oparciu o zorganizowany konkurs (zgodnie z utworzonym regulaminem konkursu). W tym roku ogłoszony zostanie nowy, dodatkowy konkurs na opracowanie filmu promującego wolontariat w danej organizacji pozarządowej.

Rudzka Gala Aniołów Wolontariatu cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Najlepszą formą motywacji, prócz uśmiechu osoby z którą się pracuje, jest nagroda i docenienie. Rudzcy wolontariusze mimo iż pracują bezinteresownie i z potrzeby własnego serca, potrzebują choć raz w roku poczuć się najważniejszymi mieszkańcami naszego miasta. Taką możliwość daje im zorganizowany konkurs „Anioł Wolontariatu” i  Konferencja „ Anioły Wolontariatu”.

Koordynator projektu:

Anna Szymańska